Leczenie stresu Poznań

Czujesz, że intensywny stres przeszkadza Ci w codziennym funkcjonowaniu? WCST oferuje leczenie stresu Poznań, które umożliwi Ci wypracowanie skutecznych sposobów na lepsze radzenie sobie z tym problemem, który zazwyczaj ma podłoże psychiczne. Decydując się na usługi naszego ośrodka, zapewniasz sobie wsparcie doświadczonego terapeuty, który pomoże Ci zlokalizować źródło Twoich trudności i umożliwi Ci efektywną walkę z nimi.

Stres – problem, którego nie należy bagatelizować

Od najmłodszych lat poznajemy stres, który później towarzyszy nam na kolejnych etapach życia. Szkolne egzaminy, pierwsze miłości, rozmowy o pracę – wszystkie te sytuacje wiążą się z napięciem emocjonalnym. Okazjonalny stres może pozytywnie wpłynąć na nasze działania poprzez zwiększenie naszej determinacji i pobudzenia. Niestety często okazuje się, że wiele osób funkcjonuje w stanie niemal ciągłego stresu, co bardzo negatywnie oddziałuje na ich codzienne życie. Długotrwały stres może wiązać się z takimi dolegliwościami jak chroniczne bóle głowy, wrzody żołądka, choroby serca czy wypadanie włosów. Skutecznym sposobem na uwolnienie się z od tego uciążliwego problemu jest psychoterapia prowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę w Wielkopolskim Centrum Spotkań Terapeutycznych w Poznaniu.

Profesjonalne leczenie stresu w Poznaniu

Terapia przeprowadzana przez specjalistę to najlepsza odpowiedź na pytanie, jak leczyć stres w Poznaniu. W WCST pomożemy Ci poradzić sobie z dolegliwościami wywoływanymi przez nadmierny stres, co przełoży się na poprawę jakości życia. W ośrodku realizujemy również inne usługi z obszaru psychoterapii w Poznaniu – zajmujemy się m.in.:

Skontaktuj się z nami i wygraj batalię ze stresem.

Nasi terapeuci

Psychoterapeuta Poznań Aleksandra Mazik
Aleksandra Mazik
Psychoterapeuta Poznań Sandra Zakrzewska
Sandra Zakrzewska
Psychoterapeuta Poznań Andżelika Korczak-Urban
Andżelika Korczak-Urban
Psychoterapeuta Poznań Emilia Gostomska
Jakub Róg-Mazurek
Umów wizytę 604 738 329