Psycholog LGBT Poznań

Jesteś osobą nieheteronormatywną i szukasz zaufanego terapeuty? Właściwym wyborem dla Ciebie będzie doświadczony psycholog LGBT z Poznania. Jest to specjalista, który ma odpowiedni staż pracy z osobami nieheteronormatywnymi, potrafi zrozumieć ich potrzeby oraz problemy, z jakimi się zmagają. W WCST oferujemy profesjonalną terapię realizowaną przez psychologa LGBT friendly skierowaną do osób identyfikujących się jako osoby homoseksualne, biseksualne, transpłciowe oraz przyjmujących inne, odmienne od heteroseksualnej tożsamości. Nasi terapeuci mają praktykę w pracy zarówno z osobami nieheteronormatywnymi, jak i ich bliskimi.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz psychoterapii dla osób LGBT w Poznaniu, to zapraszamy do kontaktu.

Terapia LGBT+ friendly dla osób z Poznania

W Wielkopolskim Centrum Spotkań Terapeutycznych zapewniamy pomoc psychologa LGBT z Poznania, który rozumie trudności, z jakimi spotykają się osoby nieheteronormatywne i pracuje z nimi w atmosferze empatii oraz bezpieczeństwa. Przestrzeń przyjazna osobom LGBT+ to taka, w której zgłaszając się po wsparcie, możesz czuć się bezpiecznie, poruszając ważne dla siebie kwestie związane z tożsamością płciową i orientacją psychoseksualną. Co istotne, przychodząc na terapię dla osób LGBT+ również z zupełnie innymi potrzebami, masz pewność, że możesz ujawnić swoją tożsamość, spotykając się z afirmatywnym podejściem do nieheteronormatywności. W zależności od pozostałych obszarów specjalizacji, członkowie naszego zespołu oferują wsparcie indywidualne, dla par i rodzin osób LGBT+.

Profesjonalna pomoc psychologiczna dla osób nieheteronormatywnych z Poznania

Psychoterapia LGBT+ friendly prowadzona w WCST w Poznaniu pomoże znaleźć skuteczny sposób na radzenie sobie z trudnościami związanymi zarówno z orientacją seksualną, jak i innymi aspektami natury psychologicznej. Tutaj w przyjaznej atmosferze omówisz nie tylko kwestię m.in. coming outu czy styczności z dyskryminacją o podłożu seksualnym, ale także depresji lub innych problemów związanych ze zdrowiem psychicznym, dzięki czemu otrzymasz szansę na podniesienie swojego komfortu życia.

W WCST oferujemy również inne usługi z segmentu psychoterapii w Poznaniu. W naszym ośrodku możesz skorzystać także z takich form wsparcia jak m.in.:

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.

Nasi terapeuci

Psychoterapeuta Poznań Jakub Róg-Mazurek
Jakub Róg-Mazurek
Psychoterapeuta Poznań Andżelika Korczak-Urban
Andżelika Korczak-Urban
Psychoterapeuta Poznań Anna Jakubowska
Anna Jakubowska
Psychoterapeuta Poznań Magdalena Rekos
Magdalena Rękoś
Psychoterapeuta Poznań Andżelika Korczak-Urban
Anna Grzybowska
Psychoterapeuta Poznań Anna Grzelak
Anna Grzelak
Umów wizytę 604 738 329