Terapia psychodynamiczna Poznań

Trafny wybór nurtu terapeutycznego uzależniony jest od indywidualnych potrzeb pacjenta. Jednym z nich jest terapia psychodynamiczna, którą w Poznaniu profesjonalnie prowadzi Wielkopolskie Centrum Spotkań Terapeutycznych. Psychodynamika to uznane podejście w świecie psychologii – jego skuteczności w szerokiego spektrum dysfunkcji i zaburzeń dowodzi wiele przeprowadzonych na przestrzeni lat badań. Każdy psycholog psychodynamiczny zatrudniony w WCST to doświadczony, wykwalifikowany specjalista, który stale rozwija swoje kompetencje, a jego praca podlega ciągłej superwizji. Dzięki temu nasi pacjenci mają pewność, że gwarantujemy i profesjonalną usługę na wysokim poziomie. Jeśli interesuje Cię pomoc z segmentu psychoterapia Poznań, to skontaktuj się z WCST.

Terapia psychodynamiczna w Poznaniu – Twoja szansa na lepsze jutro

Psychoterapia psychodynamiczna Poznań bazuje w dużej mierze na osiągnięciach i dorobku psychoanalizy. Terapeuta psychodynamiczny profesjonalnie analizuje przeżycia oraz wspomnienia pacjenta, co pozwala odkryć i zrozumieć nieuświadomione motywy jego postępowania. Tę metodę wykorzystuje się bardzo często w przypadku takich problemów jak zaburzenia lękowe czy osobowości.

W WCST oferujemy również pomoc innych specjalistów – pracują u nas m.in. psycholog młodzieżowy z Poznania i psycholog dla dorosłych z Poznania. Możesz skorzystać tutaj również z takich usług jak konsultacje rodzicielskie w Poznaniu i psychoterapia indywidualna w Poznaniu. Zapoznaj się z ofertą.

Nasi terapeuci

Psychoterapeuta Poznań Emilia Gostomska
Jakub Róg-Mazurek
Psychoterapeuta Poznań Anna Łukaszewska
Anna Łukaszewska
Umów wizytę 604 738 329