Psycholog, Psychoterapeuta

Sandra Zakrzewska

Cennik

Terapia indywidualna (50 min) 170 zł

Terapia Par i Małżeństw (60 min) 170 zł

Terapia rodzinna (60 min) 170 zł

 

Jestem psychologiem ze specjalizacją Psychoterapia Zaburzeń Psychicznych oraz członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, gdzie kontynuuję edukację i superwizję. Nieustannie dbam o swój rozwój zawodowy i profesjonalne świadczenie usług psychoterapeutycznych. Ukończyłam 4-letni Kurs Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin.

Podczas spotkań towarzyszę Tobie w rozwiązywaniu trudności, z jakimi przychodzisz oraz realizacji wyzwań stojących przed Tobą.

Chciałabym zaprosić Ciebie do pracy w oparciu o założenia terapii systemowej. Zakłada ona, że nasze emocje i zachowania są ściśle związane z funkcjonowaniem bliskich nam osób. Dzieje się tak dlatego, że nieustannie przebywamy w różnych grupach społecznych (rodzinnych, partnerskich, zawodowych) i określamy się przez nie. Terapia polega na odnalezieniu tych określeń – Twoich głębokich przekonań na temat siebie, innych i świata – oraz przepracowaniu trudności, nadając im nowe, osobiste znaczenie. Ważne jest dla mnie, abyś w gabinecie czuł się bezpiecznie i możliwie swobodnie, a terapia była sposobem na lepsze poznanie samego siebie.

Stosuję także krótkoterminowe metody poznawczo-behawioralne. Jedna z nich, Racjonalna Terapia Zachowania (Rational Behavior Therapy RBT), pozwala w szybki sposób reagować na trudności klienta.

Doświadczenie zdobywałam w Poradni Psychologicznej NZOZ Teramed w Poznaniu, Pracowni Psychologiczno-Seksuologicznej, w Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznym MIND, Fundacji Partycypacji Społecznej, Klinice LMC w Poznaniu oraz Fundacji Europejskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych, prowadząc klientów indywidualnych, pary i rodziny.

Umów wizytę 604 738 329