Psychoterapia Kostrzyn

Przyszedł czas, w którym czujesz, że musisz bardziej zadbać o swoje zdrowie psychiczne? W takim razie usługa psycholog Kostrzyn w WCST to dla Ciebie szansa na skuteczną realizację tego celu. Regularna psychoterapia Kostrzyn w tym ośrodku pozwoli Ci wykryć przyczyny Twoich trudności i wypracować metody na radzenie sobie z nimi. Ze względu na to, że nasze centrum psychoterapii znajduje się w Poznaniu, mieszkańcy Kostrzyna nie są zmuszeni do dalekich i kosztownych wyjazdów. To nie tylko wygodne, ale i ważne dla efektów terapii, na które wpływ ma systematyczność. Terapie prowadzą u nas wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę, a ich praca podlega stałej superwizji. Jeśli interesuje Cię dobry psycholog Kostrzyn, to WCST jest odpowiednim wyborem.

Psycholog Kostrzyn – zatroszcz się o swoje dobro

Z doświadczenia wiemy, jak ważna dla skuteczności terapii jest atmosfera podczas wizyty. Decydując się na usługę psychoterapeuta Kostrzyn, masz pewność, że zostaniesz wysłuchany z szacunkiem i zrozumieniem dla Twoich problemów.

W WCST oferujemy różnorodne usługi z obszaru psychoterapia Poznań, spośród których możesz wybrać tę, która będzie najbardziej odpowiednia w Twojej sytuacji. Prowadzone są u nas m.in.:

  • konsultacje wychowawcze,
  • terapia dla dorosłych,
  • terapia dla młodzieży,
  • terapia dla par i małżeństw,
  • terapia rodzinna,
  • terapia LGBT+ friendly,
  • konsultacje seksuologiczne.

Interesuje Cię skuteczna terapia psychologiczna Kostrzyn? Zapraszamy do kontaktu.

Nasi terapeuci

Psychoterapeuta Poznań Jakub Błajet
Jakub Błajet
Psychoterapeuta Poznań Magdalena Wiśniewska
Magdalena Wiśniewska
Psychoterapeuta Poznań Katarzyna Góra
Katarzyna Góra
Psychoterapeuta Poznań Emilia Gostomska
Jakub Róg-Mazurek
Umów wizytę 604 738 329