Psycholog, Psychoterapeuta

Jakub Błajet

Cennik

Terapia indywidualna (50 min) 170 zł

Terapia Par i Małżeństw (60 min) 170 zł

Terapia rodzinna (60 min) 170 zł

 

Jestem psychologiem (specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych i seksuologia kliniczna) oraz psychoterapeutą w procesie szkolenia. Zdobyłem certyfikat TA 101 z zakresu Analizy Transakcyjnej wydanym przez European Association for Transactional Analysis (EATA). Obecnie jestem w procesie przygotowania do certyfikacji w Szkole Analizy Transakcyjnej prowadzonej przez Centrum Analizy Transakcyjnej w Poznaniu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Prowadzę terapię indywidualną oraz terapię par i małżeństw.

W pracy terapeutycznej zakładam, że każdy ma prawo do autonomii, potrafi samodzielnie myśleć oraz brać odpowiedzialność za swoje życie. Szanuję i wspieram klientów w ich indywidualności i samostanowieniu. Uważam, że każdy z nas ma zasoby by eksplorować i poszerzać świadomość siebie i swoich relacji z innymi będąc przy tym autentycznym.

W swojej pracy mogę wesprzeć Cię w dążeniu do realizacji określonego celu. Podczas spotkań terapeutycznych możliwe jest rozwijanie umiejętności doświadczania: tu i teraz. To obejmuje m.in.: zdolność do rozpoznawania własnych doznań, emocji, uczuć oraz potrzeb. Zobaczysz, że istnieje wiele sposobów zachowania się w określonych sytuacjach, przy jednoczesnej wolności w ich wyborze. Ponadto rozwiniesz swoją zdolność do wchodzenia w bliskie, satysfakcjonujące relacje z innymi, opartych na akceptacji. Forma pracy terapeutycznej oraz jej zakres są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów oraz par, które zjawiają się w gabinecie.

Obecnie pracuję w Fundacji Aktywizacja z klientami indywidualnymi oraz grupami, a także w Terenowym Komitecie Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu (terapia indywidualna, terapia par i małżeństw).

Umów wizytę 604 738 329