Psychoterapia Dąbrówka

W Twoim życiu nastał trudny moment i zastanawiasz się, jak postawić krok naprzód? Psycholog Dąbrówka w WCST to rozwiązanie, dzięki któremu poznasz przyczyny swoich trudności i nauczysz się sobie z nimi radzić. Nasz ośrodek znajduje się w Poznaniu, co sprawia, że mieszkańcy Dąbrówki mogą regularnie korzystać z pomocy doświadczonych specjalistów bez konieczności dalekich dojazdów. To bardzo istotne, ponieważ aby usługa psychoterapia Dąbrówka przynosiła oczekiwane rezultaty, niezbędne są systematyczne wizyty.

Dobry psycholog Dąbrówka – każdy specjalista zatrudniony w WCST zasługuje na to miano, ponieważ ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę, które pozwalają mu skutecznie pomagać pacjentom. Skorzystaj z usługi terapia psychologiczna Dąbrówka i wróć na właściwe tory w swoim życiu.

Psycholog Dąbrówka – skorzystaj z fachowej pomocy w WCST

Dla osób, które szukają profesjonalnej pomocy terapeutycznej, dużą rolę odgrywa to, aby wizyty przebiegały w przyjaznej atmosferze. W WCST stosujemy indywidualne podejście i tworzymy odpowiednie warunki do pracy nad Twoimi problemami. Decydując się na usługę psychoterapeuta Dąbrówka w naszym ośrodku, zapewniasz sobie wsparcie empatycznego, wykwalifikowanego specjalisty.

W WCST oferujemy różne usługi z segmentu psychoterapia Poznań, w tym m.in.:

  • terapie indywidualne dla dorosłych oraz młodzieży,
  • terapie dla rodzin,
  • terapie dla par i małżeństw,
  • terapie LGBT+ friendly,
  • konsultacje seksuologiczne,
  • konsultacje wychowawcze.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Nasi terapeuci

Psychoterapeuta Poznań Jakub Błajet
Jakub Błajet
Psychoterapeuta Poznań Magdalena Wiśniewska
Magdalena Wiśniewska
Psychoterapeuta Poznań Katarzyna Góra
Katarzyna Góra
Psychoterapeuta Poznań Emilia Gostomska
Jakub Róg-Mazurek
Umów wizytę 604 738 329