Psychoterapia Czapury

Zdrowie psychiczne odgrywa równie istotną rolę, co zdrowie fizyczne. Usługa psycholog Czapury to skuteczna metoda na otrzymanie fachowego wsparcia na drodze do lepszego jutra. Wielkopolskie Centrum Spotkań Terapeutycznych znajduje się w Poznaniu, dzięki czemu mieszkańcy Czapur oraz innych okolicznych miast nie muszą pokonywać wielu kilometrów, aby wziąć udział w sesji terapeutycznej. W jej ramach wykwalifikowany psychoterapeuta pomoże Ci poznać przyczyny Twoich trudności i znaleźć skuteczne sposoby radzenia sobie z nimi. Według nas dobry psycholog Czapury to specjalista empatyczny i odpowiednio przygotowany, dlatego w WCST dbamy o to, aby podczas wizyty panowała komfortowa atmosfera zrozumienia, a praca naszych terapeutów była stale poddawana superwizji.

Jeśli przechodzisz właśnie kryzys w swoim życiu, to terapia psychologiczna Czapury w WCST jest dla Ciebie szansą na wydostanie się z dołka.

Psychoterapeuta Czapury – nieoceniona pomoc w walce z problemami obniżającymi jakość życia

Do naszego centrum psychoterapii zgłaszają się osoby z bardzo różnymi trudnościami i potrzebami. W WCST oferujemy profesjonalne usługi terapeutyczne z segmentu psychoterapia Poznań, które prowadzone są w takich formach jak:

  • terapia dla dorosłych,
  • terapia dla młodzieży,
  • terapia dla par i małżeństw,
  • terapia rodzinna,
  • terapia LGBT+ friendly,
  • konsultacje wychowawcze,
  • konsultacje seksuologiczne.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy.

Nasi terapeuci

Psychoterapeuta Poznań Jakub Błajet
Jakub Błajet
Psychoterapeuta Poznań Magdalena Wiśniewska
Magdalena Wiśniewska
Psychoterapeuta Poznań Katarzyna Góra
Katarzyna Góra
Psychoterapeuta Poznań Emilia Gostomska
Jakub Róg-Mazurek
Umów wizytę 604 738 329