Leczenie depresji Poznań

Potrzebujesz pomocy w walce z depresją? Trudno jest Ci zmotywować się do działania i poradzić sobie natłokiem myśli i negatywnych emocji? Wielkopolskie Centrum Spotkań Terapeutycznych oferuje specjalistyczne leczenie depresji w Poznaniu, które stanowi metodę na poradzenie sobie z tym dotkliwym problemem. Dysponujemy wykwalifikowanymi psychoterapeutami posiadającymi odpowiednie kompetencje i wiedzę, aby fachowo wesprzeć osobę zmagającą się z tak trudnym problemem. Nasi specjaliści stale się rozwijają swoje umiejętności, a ich praca podlega regularnej superwizji, dzięki czemu oferowane przez WCST usługi z segmentu psychoterapia Poznań stoją na tak wysokim poziomie.

Jeżeli czujesz, że Ty lub Twoja bliska osoba zatracacie się w depresji, sięgnij po profesjonalną pomoc gwarantowaną przez Wielkopolskie Centrum Spotkań Terapeutycznych.

Specjalistyczne leczenie depresji w Poznaniu

Depresja, choć jest obecnie problemem o szerokiej skali, nie może być lekceważona. Wpływa negatywnie na nasze funkcjonowanie w niemalże każdej sferze i osłabia jakość życia, do tego stopnia, że wydaje się ono bez sensu. Przyczyny pojawienia się jej u pacjenta mogą być różne – podłożem mogą być m.in. traumatyczne przeżycia, obecne uwarunkowania społeczne lub nieprawidłowe funkcjonowanie neuroprzekaźników, np. serotoniny. Efektywne leczenie depresji nie jest osiągalne bez uczestnictwa w profesjonalnej terapii. WCST zapewnia usługi doświadczonych, empatycznych terapeutów, którzy wesprą w walce z tym zaburzeniem.

Oferujemy także szeroki wachlarz innych usług terapeutycznych, mogących mieć powiązanie z objawami depresji m.in.:

Zapraszamy do kontaktu.

Nasi terapeuci

Psychoterapeuta Poznań Jakub Błajet
Jakub Błajet
Psychoterapeuta Poznań Magdalena Wiśniewska
Magdalena Wiśniewska
Psychoterapeuta Poznań Katarzyna Góra
Katarzyna Góra
Psychoterapeuta Poznań Emilia Gostomska
Jakub Róg-Mazurek
Umów wizytę 604 738 329