Terapia Gestalt Poznań

Chcesz lepiej zrozumieć swoje uczucia i dzięki temu poprawić jakość życia? W takim razie terapia Gestalt Poznań prowadzona przez Wielkopolskie Centrum Spotkań Terapeutycznych jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Terapia w nurcie Gestalt bazuje na ujęciu holistycznym, czyli takim, które traktuje człowieka jako pewną całość składającą się z ciała, umysłu i duszy. W trakcie tej psychoterapii wspólnie z doświadczonym terapeutą odszukacie odpowiedzi na pytania dotyczące tego, kim jesteś, jakie masz pragnienia oraz w jaki sposób możesz je zrealizować. Dzięki terapii Gestalt nauczysz się podejmować wybory w zgodzie ze sobą i dowiesz się, jak zaspokajać swoje potrzeby we współpracy z otoczeniem.

Terapia Gestalt w Poznaniu – poznaj siebie i swoje potrzeby

Aby psychoterapia Gestalt przynosiła oczekiwane skutki, niezbędny jest wykwalifikowany terapeuta. W WCST terapię Gestalt prowadzą wyłącznie kompetentni specjaliści, którzy od lat pracują w tym nurcie.

Jeśli uważasz, że odpowiednia dla Ciebie będzie inna psychoterapia w Poznaniu, to zapoznaj się z naszą ofertą. W WCST realizujemy m.in.:

Zmagasz się z różnego rodzaju problemami natury psychicznej i czujesz, że potrzebujesz specjalisty, który zrozumie Twoje trudności i pomoże Ci sobie z nimi poradzić? Zapraszamy do kontaktu.

Nasi terapeuci

Psychoterapeuta Poznań Andżelika Korczak-Urban
Andżelika Korczak-Urban
Psychoterapeuta Poznań Jakub Róg-Mazurek
Jakub Róg-Mazurek
Psychoterapeuta Poznań Anna Łukaszewska
Anna Łukaszewska
Psychoterapeuta Poznań Anna Jakubowska
Anna Jakubowska
Psychoterapeuta Poznań Magdalena Rekos
Magdalena Rękoś
Umów wizytę 604 738 329