Psychoterapia Dopiewo

Towarzysząca Ci na co dzień presja może sprawić, że utracisz radość i satysfakcję z życia. Usługa psycholog Dopiewo w WCST pomaga zidentyfikować źródła problemów, a następnie wypracować sposoby radzenia sobie z nimi. Nasze centrum psychoterapii położone jest w Poznaniu, dzięki czemu mieszkańcy Dopiewa nie muszą tracić czasu i pieniędzy na dalekie dojazdy. Pozwala to zachować odpowiednią systematyczność, która jest kluczem do tego, aby efekty wizyt u psychoterapeuty były zadowalające.

Trapią Cię problemy, przez które nie możesz wejść na dobre tory? Rozwiązaniem okazuje się dobry psycholog Dopiewo – dzięki jego fachowemu wsparciu poznasz narzędzia, które pomogą Ci poprawić jakość swojego życia.

Terapia psychologiczna Dopiewo – dlaczego warto odbyć ją właśnie w WCST?

W WCST panuje przyjazna atmosfera empatii i zrozumienia. Psychoterapeuta nie ocenia Cię i nie kieruje się stereotypami oraz uprzedzeniami. Zamiast tego podchodzi indywidualnie do każdego przypadku i korzystając ze swojego doświadczenia i na bieżąco pogłębianej wiedzy, wypracowuje z pacjentem metody umożliwiające wyjście z kryzysu. Jego praca podlega stałej superwizji, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz w pełni profesjonalne wsparcie terapeutyczne.

W ramach usług z segmentu psychoterapia Poznań oferujemy między innymi:

  • terapie indywidualne dla dorosłych i młodzieży,
  • terapie dla par i małżeństw,
  • terapie dla rodzin,
  • terapie LGBT+ friendly,
  • konsultacje wychowawcze,
  • konsultacje seksuologiczne.

Zapraszamy do kontaktu.

Nasi terapeuci

Psychoterapeuta Poznań Aleksandra Mazik
Aleksandra Mazik
Psychoterapeuta Poznań Sandra Zakrzewska
Sandra Zakrzewska
Psychoterapeuta Poznań Andżelika Korczak-Urban
Andżelika Korczak-Urban
Psychoterapeuta Poznań Emilia Gostomska
Jakub Róg-Mazurek
Umów wizytę 604 738 329