Psycholog, Psychoterapeuta

Anna Grzelak

Cennik

Terapia indywidualna (50 min) 170 zł

Terapia par i małżeństw (60 min) 170 zł

Terapia dzieci i młodzieży (50min) 170 zł

Konsultacje dla rodziców (60 min) 170 zł

 

Jestem psychologiem, psychoterapeutą osób dorosłych indywidualnych oraz psychoterapeutą par i małżeństw. Prowadzę ściśle powiązane z terapią par – konsultacje seksuologiczne. W związku z moim zainteresowaniem tematyką relacji rodzinnych w swoim doświadczeniu zdobyłam także nieocenione umiejętności do pracy z całymi rodzinami, młodzieżą, młodszymi dziećmi oraz ich rodzicami, udzielając konsultacji wychowawczych. W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie ujęcia problematyki uzależnień w kontekście terapii indywidualnej czy par, certyfikuje się jako terapeuta uzależnień.

Bliskie jest mi systemowe myślenie o człowieku jako istocie stadnej, która podlega nieprzerwanym oddziaływaniom innych osób i kontekstów (rodzinnych, romantycznych, zawodowych), co powoduje, że jej stan psychiczny zależny jest od systemów, w jakich żyje. Z napięciami i trudnymi sytuacjami natomiast człowiek zaczyna radzić sobie dzisiaj przez szeroko pojęte uzależnienie (od używek, od pracy czy pewnych schematów myślowych, nawyków) aniżeli poprzez relacje z innymi, co pogłębia jego kryzys. Naprawa tego jest niezbędna aby powrócić do stabilnego samopoczucia i dobrego funkcjonowania.

Zapraszam do gabinetu osoby bądź pary będące w kryzysie, zmagające się z trudnymi sytuacjami, bądź też te, chcące się rozwijać, poszukujące zmiany. Pracuję w nurcie integracyjnym, łącząc podejścia z różnych technik terapeutycznych. Psychoterapię postrzegam jako proces odkrywania siebie, swoich nierzadko zaniedbanych potrzeb i oczekiwań. Jestem po to by Tobie/Wam w tym towarzyszyć.

Współpracuje z fundacjami i poradniami zdrowia psychicznego prowadząc konsultację oraz psychoterapię. Pracowałam również w kontrakcie grupowym – prowadząc grupę na oddziale dziennym psychiatrycznym dla młodzieży i młodych dorosłych, grupę terapeutyczną dla osób doświadczających kryzysów i trudności oraz grupy edukacyjno-motywacyjne dla osób uzależnionych.

Wykształcenie psychoterapeutyczne uzyskałam w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, gdzie ukończyłam całościowe, 4-letnie szkolenie specjalistyczne z terapii indywidualnej, par i rodzin, tam też podlegam regularnej superwizji mojej pracy. Jestem absolwentką Studium Terapii Uzależnień, organizowanego przez Fundację Błękitny Krzyż w Broku. W 2020 roku ukończyłam również specjalistyczne szkolenie z zakresu Psychoterapii Dzieci i Młodzieży.

Umów wizytę 604 738 329