Psycholog, Psychoterapeuta

Karolina Bogacka

Cennik

Terapia indywidualna (50 min) 170 zł

 

Jestem psychoterapeutą specjalizującym się w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej. Wiedzę teoretyczną zdobyłam w 4 letnim Studium Psychoterapii Analitycznej w Warszawie. Dodatkowo ukończyłam Studium Terapii i Rehabilitacji Uzależnień od Narkotyków w Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu. Pracuję też jako specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnień, pracując szczególnie z osobami z syndromem DDA. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Od 2014 roku pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi z objawami depresji, nerwicy, lęków, a także mającymi trudności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji z innymi ludźmi. Moi pacjenci to także osoby nadużywające alkoholu i innych substancji odurzających oraz ich bliscy, a szczególnie osoby DDA.

Swoje doświadczenie zdobywałam między innymi na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera i nadal zdobywam pracując w placówkach medycznych oraz gabinetach prywatnych. Ważne dla mnie w mojej pracy jest ciągłe kształcenie się, regularne superwizje oraz długoletnie doświadczenie własnej terapii psychoanalitycznej, co wpływa na jakość towarzyszenia moim pacjentom w procesie terapeutycznym. Podczas psychoterapii psychoanalitycznej pomogę Ci dostrzec nieświadome procesy zachodzące w Twojej psychice, które mają wpływ na Twój nastrój i emocje. Ich zrozumienie wpłynie korzystnie na jakość Twojego życia i funkcjonowania wśród bliskich.

Zależy mi na komforcie pacjentów, dlatego zapewniam odpowiednie warunki do odbycia terapii. Możesz liczyć na moje pełne wsparcie i zrozumienie. Najważniejszy jest dla mnie Twój komfort psychiczny – dzięki niemu możemy rozpocząć terapię psychoterapeutyczną, podczas której będziemy wspólnie pracować nad rozwiązaniem Twoich problemów.

Umów wizytę 604 738 329