Psycholog, Psychoterapeuta

Emilia Gostomska

Cennik

Konsultacja psychologiczna (50min) 170 zł

Terapia indywidualna (50min) 170 zł

Konsultacja psychodietetyczna (50min) 170 zł

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w nurcie terapii systemowej. Obszar moich zainteresowań zawodowych to szeroko pojęta zmiana – w sferze relacji partnerskich i rodzinnych, samorozwoju i zachowań zdrowotnych.
Ukończyłam kurs podstawowy i zaawansowany Terapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin w Wielkopolskim Centrum Terapii Systemowej, gdzie odbyłam także wiele innych szkoleń, doświadczeń własnych i warsztatów.

Od 20 lat pracuję z dorosłymi i młodzieżą. Pracując w paradygmacie systemowym wierzę, że to w jaki sposób funkcjonujemy jest silnie zależne od bliskich nam osób – zarówno w kontekście rodzinnym, partnerskim, rówieśniczym, jak i zawodowym. Na tej bazie budujemy poczucie własnej wartości i samoocenę, które warunkują jakość naszego życia.

Towarzyszę klientowi przy odnajdywaniu tych powiązań, odczytywaniu swoich potrzeb i dążeniu do ich zaspokajania, znajdowaniu nowych kontekstów i zyskaniu nowej perspektywy patrzenia na siebie i relacje z innymi. Zachęcam klienta do odkrycia i wykorzystywania własnego potencjału. Moja wiedza i doświadczenie zawodowe pozwalają mi na udzielanie wsparcia w sytuacjach kryzysowych, problemach z lękiem, obniżonym nastrojem, radzeniem sobie ze stresem. Swoją ofertę kieruję do osób z trudnościami w relacjach i komunikacji, obniżoną samooceną, poczuciem braku wpływu na swoje życie.

Pracuję także z zaburzeniami odżywiania. W obszarze psychodietetyki towarzyszę klientowi w uzyskaniu zdrowej relacji z jedzeniem, radzeniem sobie z emocjami – tzw. „zajadaniem stresu” lub wręcz przeciwnie – głodzeniem się, oraz ze zniechęceniem, które często pojawia się po wielu próbach zmiany nawyków żywieniowych.

Jeżeli czujesz, że sytuacja, w której się znajdujesz, jest dla Ciebie trudna, że potrzebujesz zmiany, zapraszam do współpracy.

Umów wizytę 604 738 329