Psycholog, Psychoterapeuta

Anna Grzybowska

Anna Grzybowska

Cennik

Terapia indywidualna (50 min) 170 zł

Terapia młodzieży (50 min) 170 zł

Terapia rodzin i konsultacje dla rodziców (60 min) 170 zł

Jestem psychologiem w trakcie certyfikacji w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Na co dzień zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Nieustannie dbam o swój rozwój zawodowy i profesjonalne świadczenie usług psychoterapeutycznych.

Terapia poznawczo-behawioralna to jedna z najbardziej skutecznych i przebadanych metod psychoterapii. Według jej założeń to pacjent jest ekspertem od samego siebie, a psychoterapeuta towarzyszem i przewodnikiem, zmierzającym do odkrycia potencjału leżącego w pacjencie – być może niedostępnego ze względu na kryzys psychiczny lub występujące nierzadko od lat trudności.

Terapeuta razem z pacjentem zajmuje się analizą myśli, przekonań i emocji oraz ich interakcji, która często w swej zawiłości prowadzi do problemów natury psychicznej i znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie.

Terapia poznawczo-behawioralna pomaga odkryć swoje nieadaptacyjne schematy i uczy jak sobie z nimi radzić, otwierając drogę do zmiany poprzez uświadomienie sobie destrukcyjnych mechanizmów działania i nawyków.
Zapraszam do współpracy i pomocy samemu sobie. Do zobaczenia!

Umów wizytę 604 738 329