Psycholog, Psychoterapeuta

Aleksandra Mazik

Cennik

Terapia indywidualna (50 min) 170 zł

Terapia Par i Małżeństw (60 min) 170 zł

Terapia Rodzin (60 min) 170 zł

Jestem psychologiem o specjalnościach seksuologia kliniczna i psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz prowadzę terapię indywidualną, terapię par i małżeństw, konsultacje wychowawcze dla rodziców i pracę z całymi rodzinami. Jestem członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, w trakcie certyfikacji.

Zakładam, że każdy jest specjalistą od samego siebie, niekiedy jedynie potrzebuje towarzysza by odkryć rozwiązania i drogi wyjścia z kryzysu. Jestem przekonana, że masz lub macie w sobie jako para, wszystko czego potrzebujecie by radzić sobie w różnych okolicznościach i rozwijać się. Swoją pracę z klientami i parami opieram na otwartości, empatii, uważności, refleksji i autorefleksji. Istotne jest dla mnie to, czemu nadajesz wartość, aktywowanie zasobów oraz wspieranie rozwoju.

Jestem przekonana, że będąc psychoterapeutą niezmiennie jest się „w drodze”, dlatego nieustannie rozwijam się, edukuję, a swoją pracę poddaje stałej superwizji. Pracuję w oparciu o paradygmat psychoterapii systemowej korzystając dodatkowo z założeń i narzędzi wypracowanych na bazie Terapii Skoncentrowanej na Emocjach, psychoterapii narracyjnej oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Starannie dostosowuję metody i techniki pracy indywidualnie do każdego klienta.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Ośrodku Terapii „Zmiana”, Oddziale Zewnętrznym Aresztu Śledczego w Poznaniu oraz stowarzyszeniu Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu, gdzie nadal pracuję wspierając terapeutycznie klientów indywidualnych, pary i rodziny. Jestem również trenerem szkoły dla rodziców i wychowawców.

Umów wizytę 604 738 329