Psycholog, Psychoterapeuta

Magdalena Rękoś

Magdalena Rękoś

Cennik

Terapia indywidualna (50 min) 170 zł

Terapia młodzieży (50 min) 170 zł

Konsultacje dla rodziców (60 min) 170 zł

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia. Udzielam pomocy psychologicznej w nurcie Gestalt osobom dorosłym oraz młodzieży. Posiadam dyplom 2- letniego szkolenia „Pomoc psychologiczna Gestalt w praktyce zawodowej” Wielkopolskiej Szkoły Psychoterapii Gestalt w Poznaniu oraz dyplom „Kursu podstawowego psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin” Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej w Poznaniu. Otrzymałam pozytywną rekomendację i kwalifikację do prowadzenia pomocy psychologicznej w nurcie Gestalt. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt. Stale dbam o rozwój zawodowy i osobisty uczestnicząc w różnego typu szkoleniach, warsztatach i grupach rozwojowych, a także uczestnicząc w psychoterapii własnej.
W październiku 2021 roku rozpoczęłam naukę na II etapie Szkoły Psychoterapeutów Indywidualnych i Grupowych Gestalt w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt w Poznaniu.

Jestem w nieustannym procesie kształcenia i zdobywania doświadczenia. Prowadzę prywatny gabinet i udzielam się w dwóch fundacjach. W Fundacji EfKropka współprowadzę Grupę Integracyjną Jest to społeczność dla osób po kryzysie psychicznym. Głównym celem grupy jest wyjście członków z izolacji społecznej – poznanie nowych osób z podobnymi problemami. A w Fundacji Glocal udzielam wsparcia kobietom w trudnej sytuacji życiowej w ramach projektu „Rozmowy przy kawie – bezpłatne wsparcie dla kobiet online”.

Pragnę zaprosić Ciebie do spotkania w bezpiecznej przestrzeni pełnej zrozumienia i łagodności, gdzie będziesz mogła / mógł podzielić się swoimi rozterkami, niepokojami, jak również szczęściami i radościami. Gdzie będziesz wzrastać poznając siebie bardziej. A ja będę Tobie w tym towarzyszyć. Podaruj sobie tę przestrzeń i możliwość rozwoju.

Umów wizytę 604 738 329