Psycholog, Psychoterapeuta

Jakub Róg-Mazurek

Cennik

Terapia indywidualna (50 min) 170 zł

Terapia dla Młodzieży (50 min) 170 zł

 

Jestem psychologiem, pracuję z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą. Nieustannie się rozwijam, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. Ukończyłem m.in. Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Studium Interwencji Kryzysowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Obecnie kontynuuję naukę w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w ramach 4-letniej Szkoły Psychoterapii.

Nasze spotkania będą koncentrować się na budowaniu większego wglądu w przeżywane emocje i doświadczane schematy, co stoi u podłoża zmiany. Pracuję w paradygmacie psychodynamicznym, który zakłada że nasze myśli, zachowania i reakcje są efektem zarówno świadomych jak i nieświadomych schematów będących źródłem cierpienia. Podstawą mojej pracy z pacjentami jest relacja terapeutyczna oparta na empatii i poczuciu bezpieczeństwa. Taki kontakt umożliwia nam przyjrzenie się i zrozumienie Twoich przeżyć, a także uruchomienie mechanizmów zmian.

Doświadczenie zdobywałem w Ośrodku Terapii Motylarnia, Miejskim Centrum Interwencji Kryzysowej oraz Gabinecie Psychoterapii Droga, gdzie prowadziłem kontakt indywidualny i grupowy z młodzieżą oraz dorosłymi.

Umów wizytę 604 738 329