Psycholog, Psychoterapeuta

Anna Łukaszewska

Cennik

Terapia indywidualna (50 min) 170 zł

Terapia młodzieży (50 min) 170 zł

Terapia rodzin i konsultacje dla rodziców (60 min) 170 zł

Jestem psychologiem o specjalnościach psychoterapia zaburzeń psychicznych i seksuologia kliniczna oraz członkiem szkolenia z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Pracuję w podejściu psychodynamicznym, którego głównym obszarem zainteresowania jest więź między pacjentem a psychoterapeutą. Wykorzystywana teoria bazuje na dorobku psychoanalizy oraz założeniu o istnieniu nieświadomości i jej wpływu na ludzkie życie.

Doświadczenia zawodowe zdobywałam w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie oraz Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu. Ponadto współpracowałam z Poradnią Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia. Obecnie pracuję w kilku poznańskich placówkach, gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapię psychodynamiczną. Dodatkowo pełnię funkcję psychologa w Centrum Interwencji Kryzysowej w Poznaniu, gdzie wspieram osoby w stanie ostrego zaburzenia równowagi psychicznej.

Zapraszam osoby w kryzysie, zmagające się z poczuciem braku satysfakcji i niezadowolenia z życia, samotnością, jak i trudnościami w bliskich relacjach interpersonalnych. Pracuję z konsekwencjami występowania zaburzeń osobowości i nerwic charakteru przyczyniających się do poczucia cierpienia u pacjentów. Oferuję pomoc osobom pragnącym zgłębienia swoich wewnętrznych motywacji oraz przywrócenia poczucia kontroli w życiu. Swoją pracę poddaję superwizji u kadry szkoleniowej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

Umów wizytę 604 738 329